Publications Office of the EU
Polen-Bydgoszcz: Musikinstrument - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Bydgoszcz: Musikinstrument

  • Publicerat
    19/11/2021
  • Tidsfrist
    21/12/2021
  • Anbudsöppning
    21/12/2021
  • Tilldelat
    27/01/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Akademia Muzyczna imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Plats för utförande
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Köparens plats
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
37310000 Musikinstrument
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
19,512.19 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
24,500.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
ZP-PN-8/2021
Beskrivning

wraz z futerałem transportowym MyHarp.
2. Parametry Harfy:
- Wysokość ok. 147cm
- Waga ok.13,8 kg
- Zakres strun: 38 strun od C00 ;do A36
- Zastosowane drewno: klon, buk, (obudowa), świerk (pudło rezonansowe),
- Wykończenia; mahoń, drewno wiśniowe, naturalny klon, orzech, heban,
- Struny: fluorocarbon, Kürschner© dla harfy Excalibur (C00 do D26), metalowe (C27 do A36),
- Wbudowany system nagłośnieniowy Ischell Box,
Futerał transportowy MyHarp dedykowany do wyżej wymienionej Harfy.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://amfn.ezamawiajacy.pl
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
21/12/2021 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
19,512.19 PLN
Slutligt kontraktsvärde
24,500.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: MyHarp Marta Mogielnicka
Postadress: ul. Łukasiewicza nr 11D lok.8
Ort: Zielona Góra
Postnummer: 65-012
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.