Publications Office of the EU
Ремонт и текущо техническо обслужване на служебни леки автомобили, товарни автомобили и селскостопанска техника /МПС/, с резервни части, смазочни материали, антифриз и др. консумативи осигурени от изпълнителя. - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ремонт и текущо техническо обслужване на служебни леки автомобили, товарни автомобили и селскостопанска техника /МПС/, с резервни части, смазочни материали, антифриз и др. консумативи осигурени от изпълнителя.

  • Publicerat
    11/11/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Avbrutet
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ - ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО ДОБРИЧ
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: BG332 Добрич
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
60,000.00 BGN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
440997
Beskrivning

Ремонт и текущо техническо обслужване на служебни леки автомобили, товарни автомобили и селскостопанска техника /МПС/, с резервни части, смазочни материали, антифриз и др. консумативи осигурени от изпълнителя-с обща прогнозна стойност на поръчката до 60 000 лв. без ДДС, от които до 28 000 лв. без ДДС за ремонт (труд) за прогнозно количество около 1130 часа по 60 мин., до 26 000 лв. без ДДС за резервни части, и до 6 000 лв. без ДДС за консумативи с прогнозно количество около 600 л. експлоатационни течности (масла, антифриз, хидравлични и спирачни течности, фреон и др. подобни)

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://app.eop.bg/today/440997
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://app.eop.bg/today/440997
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
10/12/2024 14:00
Tilldelningsmetod
ОПТИМАЛНО СЪОТНОШЕНИЕ КАЧЕСТВО/ЦЕНА
Uppskattat värde
60,000.00 BGN
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.