Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad

  • Publicerat
    31/12/2021
  • Tidsfrist
    21/02/2022
  • Anbudsöppning
    23/03/2022
  • Tilldelat
    29/08/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Dirección General de Carreteras
Plats för utförande
NUTS code: ES España
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
936,910.80 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
548,353.06 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
230219028162
Beskrivning

30.991/21-2; AC-572/21 Realización de inspecciones principales de seguridad viaria en varios tramos de la Red de Carreteras del Estado (3 Lotes)

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Dirección General de Carreteras
Nationellt organisationsnummer: S2817015G
Postadress: Paseo de la Castellana 67 - Despacho B750
Ort: Madrid
Nuts-kod: ES300
Postnummer: 28071
Land: ESP
Kontaktperson: Dirección General de Carreteras
Huvudadress: http://www.fomento.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
23/03/2022 10:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.