Publications Office of the EU
Polen-Kraków: Stationär dator - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Kraków: Stationär dator

  • Publicerat
    06/02/2018
  • Tidsfrist
    15/03/2018
  • Anbudsöppning
    15/03/2018
  • Tilldelat
    11/05/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Plats för utförande
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Köparens plats
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30213300 Stationär dator
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
200,000.00 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
151,584,462.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
KA-2/007/2018
Beskrivning

Zadanie częściowe nr 1: Komputer stacjonarny - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest jest dostawa 100 szt. komputerów biurowych do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.
Zadanie częściowe nr 2: Monitor 24" - 100 szt.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 100 szt. monitorów 24" do Magazynu Głównego Politechniki Krakowskiej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
Warunki realizacji zamówienia, zostały zawarte również w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SIWZ.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
Postadress: ul. Warszawska 24, budynek W-9 (10-24), pokój nr 110
Ort: Kraków
Nuts-kod: PL213
Postnummer: 31-155
Land: POL
Kontaktperson: Maria Błażej
Huvudadress: www.pk.edu.pl
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
15/03/2018 11:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.