Publications Office of the EU
Tyskland-Würzburg: Vakttjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Würzburg: Vakttjänster

  • Tilldelat
    15/03/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Landratsamt Würzburg
Plats för utförande
NUTS code: DE263 Würzburg, Kreisfreie Stadt
Köparens plats
NUTS code: DE263 Würzburg, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79713000 Vakttjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
0.01 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Beschaffung von Security Dienstleistungen in den Notunterkünften für ukrainische Flüchtlinge im Landkreis Würzburg

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
0.01 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Sicherheitsdienst G&B GmbH & Co. KG
Postadress: Bockenfelder Str. 1
Ort: Insingen
Postnummer: 91610
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.