Publications Office of the EU
Slovakien-Banská Bystrica: Lunchkuponger - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakien-Banská Bystrica: Lunchkuponger

  • Publicerat
    04/07/2017
  • Tilldelat
    11/09/2017
  • Tidsfrist
    15/10/2017
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Krajská prokuratúra
Plats för utförande
NUTS code: SK Slovensko
Köparens plats
NUTS code: SK Slovensko
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30199770 Lunchkuponger
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
378,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
443,620.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
2 Spr 81/17/6600
Beskrivning

Zabezpečenie stravovania zamestnancov prostredníctvom stravných poukážok, stravné lístky, stravné poukážky, dodanie stravných lístkov, zabezpečenie stravovania.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Krajská prokuratúra
Nationellt organisationsnummer: 00166456
Postadress: Partizánska cesta 1
Ort: Banská Bystrica
Nuts-kod: SK
Postnummer: 975 62
Land: SVK
Kontaktperson: Ing. Kristína Mlynárčiková
Huvudadress: http://www.genpro.gov.sk
Elektroniskt via:
http://www.genpro.gov.sk
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
378,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
443,620.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Vaša Slovensko, s.r.o.
Postadress: Račianske mýto 1/B
Ort: Bratislava
Postnummer: 831 02
Land: SVK
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.