Publications Office of the EU
SUBSECTIVE PROCUREMENT OF NATURAL GAS AND ASSOCIATED SERVICES - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

SUBSECTIVE PROCUREMENT OF NATURAL GAS AND ASSOCIATED SERVICES

  • Tilldelat
    01/07/2026
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
SAEM MARSEILLE HABITAT
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
09123000 Naturgas
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
324,438.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
26DMO01101
Beskrivning

SUBSECTIVE PROCUREMENT OF NATURAL GAS AND ASSOCIATED SERVICES

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Le prix est le seul critère d'attribution.
Viktning (procentandel, exakt): 100
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
324,438.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: GEG SOURCE D'ENERGIES
Postadress:
Ort: Grenoble
Postnummer: 38000
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.