Publications Office of the EU
Tyskland-Esslingen am Neckar: Städning av byggnader - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Esslingen am Neckar: Städning av byggnader

  • Publicerat
    28/04/2023
  • Tidsfrist
    14/06/2023
  • Anbudsöppning
    14/06/2023
  • Tilldelat
    03/07/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Stadt Esslingen am Neckar, Städtische Gebäude Esslingen, Baurechtsamt, Vergabestelle
Plats för utförande
NUTS code: DE113 Esslingen
Köparens plats
NUTS code: DE113 Esslingen
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90911200 Städning av byggnader
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
0.04 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
4
Upphandlingens referensnummer
D-SGE-2023-001-1406
Beskrivning

Unterhalts-, Grund- und Glasreinigungsarbeiten

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
www.Vergabe24.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
14/06/2023 10:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.