Publications Office of the EU
Förvaltningstjänst för Zurita Environmental Complex och separat insamling och transport av lätt förpackningsavfall och papper - kartong på ön Fuerteventura, bestående av 2 partier - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Förvaltningstjänst för Zurita Environmental Complex och separat insamling och transport av lätt förpackningsavfall och papper - kartong på ön Fuerteventura, bestående av 2 partier

  • Publicerat
    12/08/2022
  • Tidsfrist
    03/10/2022
  • Tilldelat
    21/03/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Presidencia del Cabildo de Fuerteventura
Plats för utförande
NUTS code: ES704 Fuerteventura
Köparens plats
NUTS code: ES70 Canarias
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90500000 Avfallstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
16,912,742.48 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
SE0033/22
Beskrivning

Förvaltningstjänst för Zurita Environmental Complex och separat insamling och transport av lätt förpackningsavfall och papper - kartong på ön Fuerteventura, bestående av 2 partier

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Presidencia del Cabildo de Fuerteventura
Nationellt organisationsnummer: P3500003C
Postadress: Virgen del Rosario, 7
Ort: Puerto del Rosario
Nuts-kod: ES70
Postnummer: 35600
Land: ESP
Kontaktperson: Presidencia del Cabildo de Fuerteventura
Huvudadress: http://www.cabildofuer.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.