Publications Office of the EU
Frankrike-Lannion: Behandling av slam - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Lannion: Behandling av slam

  • Tilldelat
    27/04/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Lannion-Trégor Communauté
Plats för utförande
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Köparens plats
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90513800 Behandling av slam
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
212,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
21038
Beskrivning

Transport et valorisation par compostage des boues d'épuration issues des stations du territoire de Lannion-Trégor Commun.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
212,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Sede Environnement
Postadress:
Ort: Arras
Postnummer:
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.