Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Anläggningsarbeten för järnvägar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Anläggningsarbeten för järnvägar

  • Publicerat
    09/08/2011
  • Tidsfrist
    27/09/2011
  • Anbudsöppning
    27/09/2011
  • Tilldelat
    21/05/2012
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: RO România
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45234100 Anläggningsarbeten för järnvägar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,267,197,383.00 RON
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,469,350,080.40 RON
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
18/1/565/03.08.2011
Beskrivning

Pe tronsoanele Atel-Micasasa si Micasasa-Coslariu, in lungime de 66,269 km se vor executa lucrari de reabilitare/modernizare a infrastructurii feroviare.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one lot only
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
27/09/2011 12:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.