Publications Office of the EU
BAV 80983 Skolanläggning Krähbühlstrasse - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

BAV 80983 Skolanläggning Krähbühlstrasse

  • Publicerat
    08/07/2024
  • Tidsfrist
    15/08/2024
  • Tilldelat
    03/12/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
HBD - Amt für Hochbauten (AHB)
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: CH040 Zürich
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45210000 Byggnadsanläggning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
326,908.34 CHF
Upphandlingens referensnummer
c68d643e-e6dd-4d7b-bf89-5d5e1dffb158
Beskrivning

Ombyggnad av sanitära anläggningar av typen BKP 250

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Zuschlagskriterien
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
326,908.34 CHF
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: DE_Hälg & Co. AG, Zweigniederlassung Zürich
Postadress:
Ort: Zürich
Postnummer: 8005
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.