Publications Office of the EU
Frankrike-Denain: Motorfordon - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Frankrike-Denain: Motorfordon

  • Publicerat
    27/01/2018
  • Tidsfrist
    08/03/2018
  • Avbrutet
    26/05/2018
  • I dag
    05/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Ville de Denain
Plats för utförande
NUTS code: FRE11 Nord
Köparens plats
NUTS code: FRE11 Nord
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34100000 Motorfordon
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
3,000,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,200,000.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
18AC01
Beskrivning

Fourniture de véhicules d'occasion pour les services techniques de la ville de Denain.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2018_KnthhuPU2E
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
09/03/2018 10:00
Plats för utförande
CPV-kod

34100000 - Motorfordon

34144000 - Motorfordon för särskilda syften

34140000 - Tyngre motorfordon

34110000 - Personbilar

Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.