Publications Office of the EU
Polen-Kraków: Hälsovårdstjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Polen-Kraków: Hälsovårdstjänster

  • Tilldelat
    08/07/2013
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: PL21 Małopolskie
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
85100000 Hälsovårdstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
237,553.84
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
237,553.84 PLN
Upphandlingens referensnummer
ZP-119/2013
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia są świadczenia lekarskie, które muszą być wykonywane zgodnie z przepisami:
1) Rozporządzenia Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej z dnia 06.05.1983 r. w sprawie warunków i sposobu dokonywania badań na zawartość alkoholu w organizmie (Dz. U. 83.25.117);
2) Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 11.06.2003r. w sprawie wykazu środków działających podobnie do alkoholu oraz warunków i sposobu przeprowadzania badań na ich obecność w organizmie (Dz. U. 04.52.524);
3) Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 23.02.2005 r. w sprawie poddawania badaniom lub wykonywaniu czynności z udziałem oskarżonego oraz osoby podejrzanej (Dz. U. 05.33.299);
4) Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 2 października 2012 r. w sprawie czynności administracyjnych związanych z wykonywaniem tymczasowego aresztowania oraz kar i środków przymusu skutkujących pozbawienie wolności oraz dokumentowania tych czynności (Dz. U. 2012 poz. 1153);
5) Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych z dnia 13.09.2012r. w sprawie badań lekarskich osób zatrzymanych przez Policję (Dz. U. 2012 poz. 1102);
6) Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 4.02.2004 r. w sprawie trybu doprowadzania, przyjmowania i zwalniania osób w stanie nietrzeźwości oraz organizacji izb wytrzeźwień i placówek utworzonych lub wskazanych przez jednostkę samorządu terytorialnego (Dz. U. 04.20.192 z późn. zmianami);
7) Ustawy z dnia 26.10.1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz. U. 07.70.473 z późn. zmianami);
8) Zarządzenie nr 360 Komendanta Głównego Policji z dnia 26 marca 2009 roku w sprawie metod i form wykonywania przez policjantów konwojów i doprowadzeń.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
237,553.84
Slutligt kontraktsvärde
237,553.84 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
Postadress: ul. Łazarza 14
Ort: Kraków
Postnummer: 31-530
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.