Publications Office of the EU
Frankrike-Gonfreville-l'Orcher: Teknisk byggnadsinspektion - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Gonfreville-l'Orcher: Teknisk byggnadsinspektion

  • Publicerat
    02/03/2022
  • Tidsfrist
    01/04/2022
  • Anbudsöppning
    01/04/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
ville de Gonfreville l'orcher
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71631300 Teknisk byggnadsinspektion
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
320,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
2022-002
Beskrivning

les missions de contrôle technique seront à exécuter sur l'ensemble du patrimoine bâti ou infrastructures de la ville, situés à Gonfreville l'orcher (76) ou à Magland (74), ou aux lieux des manifestations.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: ville de Gonfreville l'orcher
Postadress: place Jean Jaurès
Ort: Gonfreville L'Orcher
Nuts-kod: FRD22
Land: FRA
Huvudadress: http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Elektroniskt via:
http://www.gonfreville-l-orcher-marches.fr
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
01/04/2022 14:00
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
320,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.