Publications Office of the EU
RO-Bukarest: Skötsel, reparation och underhåll av bilpark - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

RO-Bukarest: Skötsel, reparation och underhåll av bilpark

  • Publicerat
    10/03/2011
  • Tidsfrist
    20/04/2011
  • Anbudsöppning
    20/04/2011
  • Tilldelat
    10/05/2011
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: RO321 Bucureşti
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50111000 Skötsel, reparation och underhåll av bilpark
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
983,933.97 RON
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
983,933.97 RON
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
6
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Servicii de reparatii si intretinere autovehicule.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
20/04/2011 10:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.