Publications Office of the EU
CZ-České Budějovice: Laboratorieglas - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-České Budějovice: Laboratorieglas

  • Tilldelat
    27/03/2013
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33793000 Laboratorieglas
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
615,500.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
487,588.00 CZK
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka laboratorního skla a plastů pro potřeby výzkumných programů projektu CENAKVA.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
615,500.00
Slutligt kontraktsvärde
487,588.00 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Vitrum VWR, s.r.o.
Postadress: Nuselská 1419/53
Ort: Praha 4
Postnummer: 140 00
Land: CZE
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.