Publications Office of the EU
Grekland-Katerini: Beskärning av träd och klippning av häckar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grekland-Katerini: Beskärning av träd och klippning av häckar

  • Publicerat
    15/01/2021
  • Tidsfrist
    22/02/2021
  • Anbudsöppning
    25/02/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας - Περιφερειακή Ενότητα Πιερίας - Υποδιεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε. Πιερίας
Plats för utförande
NUTS code: EL525 Πιερία
Köparens plats
NUTS code: EL525 Πιερία
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
77340000 Beskärning av träd och klippning av häckar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
403,225.81 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Εργασίες κοπής - κλάδευσης δέντρων και παρόδιας βλάστησης στο οδικό δίκτυο της Π.Ε. Πιερίας, 2020 - 2021.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
www.promitheus.gov.gr
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
25/02/2021 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
403,225.81 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.