Publications Office of the EU
Utrustningsvagnslogistik för brandcentralen i distriktet Barnim - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Utrustningsvagnslogistik för brandcentralen i distriktet Barnim

  • Publicerat
    27/11/2024
  • Tidsfrist
    10/01/2025
  • Anbudsöppning
    10/01/2025
  • I dag
    06/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Landkreis Barnim
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DE405 Barnim
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34144210 Brandfordon
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
32-Bev-EU-039-2024
Beskrivning

Leverans av en ny utrustning lastbil logistik för brandkåren center i distriktet Barnim

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXS0YY7Y1X7M557V
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXS0YY7Y1X7M557V
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
10/01/2025 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Preis
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.