Publications Office of the EU
Nederländerna-Leiden: Städning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Nederländerna-Leiden: Städning

  • Publicerat
    06/12/2018
  • Tidsfrist
    28/01/2019
  • Anbudsöppning
    28/01/2019
  • Tilldelat
    01/04/2019
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Naturalis Biodiversity Center
Plats för utförande
NUTS code: NL337 Agglomeratie Leiden en Bollenstreek
Köparens plats
NUTS code: NL Nederland
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90910000 Städning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
221,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Schoonmaak van het museum, labs en kantoor van Naturalis.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Naturalis Biodiversity Center
Nationellt organisationsnummer: 41647282
Postadress: Vondellaan 55
Ort: Leiden
Nuts-kod: NL
Postnummer: 2332 AA
Land: NLD
Kontaktperson: Mark Kamminga
Huvudadress: http://www.naturalis.nl
Elektroniskt via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/102de8dc75db639e208ff5a6838398b1
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
28/01/2019 15:01
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
221,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: B2-Clean bv
Postadress: Rijn 18B
Ort: Den Haag
Postnummer: 2491 BG
Land: NLD
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.