Publications Office of the EU
Portugal-Almada: Elektrisk signalutrustning för järnväg - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Almada: Elektrisk signalutrustning för järnväg

  • Publicerat
    02/04/2020
  • Tidsfrist
    04/05/2020
  • Anbudsöppning
    05/05/2020
  • I dag
    04/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Infraestruturas de Portugal (IP), S. A.
Plats för utförande
NUTS code: PT16I Médio Tejo
Köparens plats
NUTS code: PT Portugal
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34632200 Elektrisk signalutrustning för järnväg
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Aquisição de captador, caixa de junção, bloco de tratamento POS-SI e NEG-OR.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Infraestruturas de Portugal (IP), S. A.
Nationellt organisationsnummer: 503933813
Postadress: Praça da Portagem
Ort: Almada
Nuts-kod: PT
Postnummer: 2809-013
Land: PRT
Huvudadress: http://www.infraestruturasdeportugal.pt/
Elektroniskt via:
https://www.anogov.com/infraestruturasdeportugal-ip/faces/app/dashboard.jsp
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
05/05/2020 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.