Publications Office of the EU
Bulgarien-Shiroka laka: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Bulgarien-Shiroka laka: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning

  • Publicerat
    03/05/2018
  • Tidsfrist
    07/06/2018
  • Anbudsöppning
    08/06/2018
  • Tilldelat
    28/06/2018
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Южноцентрално държавно предприятие Смолян — ТП „Държавно горско стопанство Широка лъка“
Plats för utförande
NUTS code: BG424 Смолян
Köparens plats
NUTS code: BG424 Смолян
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
12,000.00 BGN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
12,000.00 BGN
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Следгаранционно сервизно и техническо обслужване, профилактика, диагностика и ремонт на моторни превозни средства (в т.ч. мотоциклети, автомобили, микробуси, камиони, самосвали, каросерии, ремаркета и полуремаркета), включително доставка на резервни части и консумативи за нуждите на ТП „ДГС Широка лъка” за срок от 24 месеца.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Южноцентрално държавно предприятие Смолян — ТП „Държавно горско стопанство Широка лъка“
Nationellt organisationsnummer: 2016195800332
Postadress: ул. „Перелик“ № 1
Ort: с. Широка лъка
Nuts-kod: BG424
Postnummer: 4710
Land: BGR
Kontaktperson: Красимира Генкова
Huvudadress: http://ucdp-smolian.com
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
08/06/2018 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
12,000.00 BGN
Slutligt kontraktsvärde
12,000.00 BGN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: „Ник Стил“ ООД
Postadress: ул. „Заводска“ № 1
Ort: Кърджали
Postnummer: 6600
Land: BGR
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.