Publications Office of the EU
Mikrokompiuteriai skirti daiktų tinklui (IoT) su dirbtinio intelekto (AI) galimybėmis (TARPTAUTINIS PIRKIMAS) - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Mikrokompiuteriai skirti daiktų tinklui (IoT) su dirbtinio intelekto (AI) galimybėmis (TARPTAUTINIS PIRKIMAS)

  • Publicerat
    20/07/2026
  • Tidsfrist
    03/08/2026
  • Anbudsöppning
    03/08/2026
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
VšĮ Kauno kolegija (PV)
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: LT022 Kauno apskritis
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30215000 Maskinvara för mikrodatorer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
16,528.93 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

VšĮ Kauno kolegija vykdo viešąjį pirkimą, norėdama įsigyti Mikrokompiuterius, skirtus daiktų tinklui (IoT) su dirbtinio intelekto (AI) galimybėmis (TARPTAUTINIS PIRKIMAS)

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8433993
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8433993
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
03/08/2026 09:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Inte tillgängligt
Uppskattat värde
16,528.93 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.