Publications Office of the EU
Prestations de service traiteur pour la CCIAMP - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prestations de service traiteur pour la CCIAMP

  • Publicerat
    03/07/2025
  • Tidsfrist
    21/07/2025
  • I dag
    02/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
CCI Aix Marseille Provence
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
55520000 Catering
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
600,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
25-M-S3W-029
Beskrivning

Prestations de service traiteur pour la CCIAMP

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2777438&orgAcronyme=l2m
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2777438&orgAcronyme=l2m
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Prix des prestations
Uppskattat värde
600,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.