Publications Office of the EU
Tyskland-Berlin: Trycksaker och tillhörande produkter - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Berlin: Trycksaker och tillhörande produkter

  • Publicerat
    20/01/2021
  • Tidsfrist
    17/02/2021
  • Anbudsöppning
    17/02/2021
  • Tilldelat
    07/04/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Land Berlin, vertreten durch die Senatsverwaltung für Inneres und Sport
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DE300 Berlin
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
309,879.05 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
4
Upphandlingens referensnummer
SenInnDS 3-2021
Beskrivning

Druck und Lieferung der Stimmzettel, Vordrucke, Plakate und Umschläge für die Wahlen 2021

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Senatsverwaltung für Inneres und Sport
Postadress: Klosterstr. 47
Ort: Berlin
Nuts-kod: DE300
Postnummer: 10179
Land: DEU
Huvudadress: https://my.vergabeplattform.berlin.de
Elektroniskt via:
https://my.vergabeplattform.berlin.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
17/02/2021 10:00
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.