Publications Office of the EU
Usługa kompleksowego ubezpieczenia Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II w Krakowie - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usługa kompleksowego ubezpieczenia Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II w Krakowie

  • Publicerat
    03/04/2025
  • Tidsfrist
    10/04/2025
  • Anbudsöppning
    10/04/2025
  • Tilldelat
    15/07/2025
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Krakowski Szpital Specjalistyczny im. św. Jana Pawła II
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
66510000 Försäkringar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,989,121.50 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
4
Upphandlingens referensnummer
DZ.271.13.2025
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest Usługa kompleksowego ubezpieczenia Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Jana Pawła II w Krakowie, w zakresie: Część/Pakiet nr I - Ubezpieczenia OC 1) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia Część/Pakiet nr II - Ubezpieczenia mienia, szyb i przedmiotów szklanych, ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku , ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, NNW 1) Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 2) Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 3) Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku 4) Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 5) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków Część/Pakiet nr III - Ubezpieczenia komunikacyjne 1) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych 2) Ubezpieczenie Auto Casco 3) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów 4) Ubezpieczenie Assistance Część/Pakiet nr IV – Ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków 1) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków stażystów

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://platformazakupowa.pl/szpitaljp2
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://platformazakupowa.pl/szpitaljp2
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
10/04/2025 09:30
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.