Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Apparater för kontroll och provning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Warszawa: Apparater för kontroll och provning

  • Publicerat
    24/06/2020
  • Tidsfrist
    27/07/2020
  • Anbudsöppning
    27/07/2020
  • Tilldelat
    12/10/2020
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Centrum Zasobów Cyberprzestrzeni Sił Zbrojnych
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL Polska
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
6,039,425.80 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
7,651,348.56 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
6
Upphandlingens referensnummer
2616.46.2020.KE
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia Laboratorium RE i Testów.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
27/07/2020 10:30
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.