Publications Office of the EU
Доставка на армировъчна стомана, заварени мрежи и тел на територията на управление МЕР Шумен - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Доставка на армировъчна стомана, заварени мрежи и тел на територията на управление МЕР Шумен

  • Publicerat
    29/07/2026
  • Tidsfrist
    18/08/2026
  • Anbudsöppning
    21/08/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - ШУМЕН
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: BG333 Шумен
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
44330000 Stavar, stänger, profiler och tråd som används inom byggindustrin
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
4,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
583503
Beskrivning

Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на продукти (заготовки) от армировъчна стомана, заварени армировъчни мрежи и тел – кофражна, арматурна, поцинкована и режеща (жилетна) чрез покупка, предназначени за обезпечаване на нормалната работа на работните групи в структурата на „Електроенергийния системен оператор“ (ЕСО) ЕАД по експлоатацията, поддръжката и надеждното функциониране на електропреносната мрежа на територията на област Шумен и област Търговище. Възложителят ще заявява конкретните видове и количества стоки, по спецификация, чрез поръчки за доставка. Доставката на стоките ще се изпълнява с транспорт на изпълнителя франко конкретен обект на територията на Управление МЕР Шумен. Прогнозният обем на материалите е посочен в Приложение № 2 от Раздел I. Технически спецификации, част от документацията за участие в настоящата открита процедура.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://app.eop.bg/today/583503
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://app.eop.bg/today/583503
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
21/08/2026 13:30
Tilldelningsmetod
Икономически най-изгодна оферта по критерий за възлагане „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Uppskattat värde
4,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.