Publications Office of the EU
Nu Albeda – inredningsarkitekt - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Nu Albeda – inredningsarkitekt

  • Tilldelat
    03/05/2024
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
DASmakkelijk B.V. namens Stichting Albeda
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71200000 Arkitekttjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
9,850.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
T73359
Beskrivning

Uppdraget kommer från DAS Architects. Uppdraget avser utförande av arbete på flera orter i Stichting Albeda.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
CPV-kod

71200000 - Arkitekttjänster

79930000 - Specialdesign

79932000 - Inredningsdesign

79000000 - Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet

Tilldelningsmetod
Kwaliteit
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
9,850.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: SYNRG Architects B.V.
Postadress:
Ort: Rotterdam
Postnummer: 3012KC
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.