Publications Office of the EU
Rumänien-Craiova: Utrustning för operationssalar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumänien-Craiova: Utrustning för operationssalar

  • Publicerat
    03/11/2021
  • Tidsfrist
    06/12/2021
  • Anbudsöppning
    06/12/2021
  • Tilldelat
    05/04/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova
Plats för utförande
NUTS code: RO411 Dolj
Köparens plats
NUTS code: RO411 Dolj
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33162100 Utrustning för operationssalar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
3,695,166.00 RON
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
3,522,160.00 RON
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
20
Upphandlingens referensnummer
5002142_2021_PAAPD1316222
Beskrivning

Acord cadru achizitie " Dispozitive implantabile specifice in Cardiologia Cardiovasculara".
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova
Nationellt organisationsnummer: 5002142
Postadress: Strada: Tabaci, nr. 1
Ort: Craiova
Nuts-kod: RO411
Postnummer: 200642
Land: ROU
Kontaktperson: Badescu Gheorghita
Huvudadress: www.scjuc.ro
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
06/12/2021 15:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.