Publications Office of the EU
Rumänien-București: Varia - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumänien-București: Varia

  • Publicerat
    01/07/2022
  • Tidsfrist
    02/08/2022
  • Avbrutet
    30/09/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti
Plats för utförande
NUTS code: RO321 Bucureşti
Köparens plats
NUTS code: RO321 Bucureşti
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33690000 Varia
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
67,862,772.48 RON
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
31,932,056.64
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
52
Upphandlingens referensnummer
4505332312022
Beskrivning

medicamente conform caietului de sarcini

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti
Nationellt organisationsnummer: 4505332
Postadress: Strada: Floreasca, nr. 8
Ort: Bucuresti
Nuts-kod: RO321
Postnummer: 014461
Land: ROU
Kontaktperson: DAVIDESCU CARMEN
Huvudadress: www.urgentafloreasca.ro
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
02/08/2022 15:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.