Publications Office of the EU
Portugal-Horta: Sopbilar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Portugal-Horta: Sopbilar

  • Publicerat
    03/11/2023
  • Tidsfrist
    02/12/2023
  • Anbudsöppning
    03/12/2023
  • Tilldelat
    19/12/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Município da Horta
Plats för utförande
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Köparens plats
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34144511 Sopbilar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
230,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
225,970.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
2023/300.10.005/1106
Beskrivning

Inköp av ett fordon på 26 ton för transport av avfall med förstärkningssystem

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
www.acingov.pt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
03/12/2023 10:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
230,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
225,970.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Simopeças, Lda
Postadress:
Ort: Famões
Postnummer: 1685-253
Land: PRT
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.