Publications Office of the EU
Lož ulje ekstra lako ( LUEL) - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Lož ulje ekstra lako ( LUEL)

  • Publicerat
    29/07/2026
  • Tidsfrist
    24/08/2026
  • Anbudsöppning
    24/08/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
DOM ZA STARIJE OSOBE SPLIT
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: HR035 Splitsko-dalmatinska županija
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
09135000 Brännolja
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
400,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
EVV 002/2026
Beskrivning

Lož ulje

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://eojn.hr/tender-eo/89528
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://eojn.hr/tender-eo/89528
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
24/08/2026 10:00
CPV-kod

09135000 - Brännolja

15000000 - Livsmedel, drycker, tobak o d

15410000 - Råa animaliska eller vegetabiliska oljor och fetter

15411000 - Animaliska eller vegetabiliska oljor

15400000 - Animaliska eller vegetabiliska oljor och fetter

Tilldelningsmetod
Cijena ponude
Uppskattat värde
400,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.