Publications Office of the EU
Ostwache, nybyggnation av en räddningsstation. Målning och lackering, beläggningar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Ostwache, nybyggnation av en räddningsstation. Målning och lackering, beläggningar

  • Publicerat
    12/03/2026
  • Tidsfrist
    22/04/2026
  • Anbudsöppning
    22/04/2026
  • Tilldelat
    03/06/2026
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Landeshauptstadt Kiel - Der Oberbürgermeister
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45442100 Målning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
114,883.59 EUR
Upphandlingens referensnummer
60.6.902.26
Beskrivning

Ostwache, nybyggnation av en räddningsstation. Målning och lackering, beläggningar

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YHMM03X
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
22/04/2026 08:26
Tilldelningsmetod
Preis
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
114,883.59 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: massarbeit Handwerk
Postadress:
Ort: Groß Wittensee
Postnummer: 24361
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.