Publications Office of the EU
DL - Skolor - Städning av grundskolor - OVS, OMS Wien 22, Am Kaisermühlendamm 2, OMS 22, Konstanziagasse 50 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

DL - Skolor - Städning av grundskolor - OVS, OMS Wien 22, Am Kaisermühlendamm 2, OMS 22, Konstanziagasse 50

  • Publicerat
    04/04/2025
  • Tidsfrist
    06/05/2025
  • Anbudsöppning
    06/05/2025
  • Tilldelat
    22/08/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Magistrat der Stadt Wien - Magistratsabteilung 56
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: AT130 Wien
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90919300 Städning av skolor
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
390,859.80 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
54 - GM - 1053344/24 EU
Beskrivning

Daglig rengöring, särskild och allmän rengöring

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/210067
Anbud kan lämnas in
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/210067
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
06/05/2025 09:05
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.