Publications Office of the EU
Servicios de actividades dirigidas, de socorrismo y de impartición de cursillos de natación en las instalaciones del Patronato Municipal de Deportes de Elgoibar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicios de actividades dirigidas, de socorrismo y de impartición de cursillos de natación en las instalaciones del Patronato Municipal de Deportes de Elgoibar

  • Publicerat
    07/10/2024
  • Tidsfrist
    04/11/2024
  • Anbudsöppning
    14/11/2024
  • Tilldelat
    31/12/2024
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Ayuntamiento de Elgoibar - Patronato Municipal de Deportes de Elgoibar
Plats för utförande
NUTS code: ES212 Gipuzkoa
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
92600000 Sporttjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,697,220.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
37.20 EUR
Upphandlingens referensnummer
PMD 2/2024
Beskrivning

Servicios de actividades dirigidas, de socorrismo y de impartición de cursillos de natación en las instalaciones del Patronato Municipal de Deportes de Elgoibar

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
14/11/2024 11:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Precio
Uppskattat värde
1,697,220.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
37.20 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ATHLON KUDEAKETA, S.L.
Postadress:
Ort: Arrasate / Mondragón
Postnummer: 20500
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.