Publications Office of the EU
KONTRAKT SCHOOL RESTAURANT SERVICE OCH FÖR SUMMER CENTRES, PRE SERVICE OCH POST SCHOOL ACCOMMODATION för 3 år (2026-2029) - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

KONTRAKT SCHOOL RESTAURANT SERVICE OCH FÖR SUMMER CENTRES, PRE SERVICE OCH POST SCHOOL ACCOMMODATION för 3 år (2026-2029)

  • Publicerat
    18/05/2026
  • Tidsfrist
    15/06/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
COMUNE DI MANZANO
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ITH42 Udine
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
55524000 Skolbespisning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
983,050.50 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Tender_88130-RDO RFQ_121454
Beskrivning

ÖPPET FÖRFARANDE FÖR KONTRAKTSKOLENS RESTAURANGSTJÄNSTER OCH FÖRPOSTSKOLENS RECEPTION (2026–2029)

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://eappalti.regione.fvg.it/
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://eappalti.regione.fvg.it/
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Applicazione del criterio dell’offerta economicamente più vantaggiosa, individuata sulla base del miglior rapporto qualità prezzo, ex art. 108 del D.lgs. 36/2023 e smi
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
983,050.50 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.