Publications Office of the EU
Belgien-Leuven: Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Belgien-Leuven: Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster

  • Publicerat
    26/10/2017
  • Tidsfrist
    29/11/2017
  • Anbudsöppning
    29/11/2017
  • Tilldelat
    21/12/2017
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Belgian Pipeline Organisation
Plats för utförande
NUTS code: BE Belgique/België
Köparens plats
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
BPO-8BJ472-F03_0
Beskrivning

Marché pluriannuel (2018 – 2021) de services à bordereau de prix concernant la gestion des déchets dans les installations de la BPO.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=BPO-8BJ472-F02
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
29/11/2017 13:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Suez R&R BE NORTH NV
Postadress:
Ort: Beerse
Postnummer: 2340
Land: BEL

Officiellt namn: Suez R&R BE North n.v.
Postadress:
Ort: Beerse
Postnummer: 2340
Land: BEL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.