Publications Office of the EU
26977 ⁇ Ersatt SMS/dörrkontroll, cell- och trafikintercom och passersystem OVK/Pieterbaancentrum i Almere - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

26977 ⁇ Ersatt SMS/dörrkontroll, cell- och trafikintercom och passersystem OVK/Pieterbaancentrum i Almere

  • Publicerat
    20/03/2025
  • Tidsfrist
    15/05/2025
  • Tilldelat
    18/02/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Rijksvastgoedbedrijf
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45315100 Eltekniska installationer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
4,529,598.50 EUR
Upphandlingens referensnummer
26977
Beskrivning

(partiell) ersättning av den föråldrade dörrkontrollen/SMS, cell- och trafikintercom-systemet och tillträdeskontrollen vid Oostvaarderskliniek/Pieterbaancentrum (nedan kallat OVK/PBC), Carl Barksweg 3 i Almere. Översikt över allmänna egenskaper Yta: OVK: cirka 14 000 m2 BVO PBC: cirka 3 000 m2 BVO

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Plan van Aanpak + Tijdschema (behorend bij KC2)
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
4,529,598.50 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Tijssens Electrotechniek B.V.
Postadress:
Ort: HEEZE
Postnummer: 5591RA
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.