Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Apparater för strålningsmätning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Apparater för strålningsmätning

  • Publicerat
    26/11/2021
  • Tidsfrist
    10/01/2022
  • Anbudsöppning
    01/02/2022
  • Tilldelat
    16/03/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Plats för utförande
NUTS code: ES523 Valencia / València
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
38341000 Apparater för strålningsmätning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
243,814.85 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
243,800.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
1515/22
Beskrivning

Suministro e instalación de instrumentación avanzada para detección de neutrones (HENSA++) destinado al Instituto de Física Corpuscular, de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Nationellt organisationsnummer: Q2818002D
Postadress: c/ Serrano 117
Ort: Madrid
Nuts-kod: ES300
Postnummer: 28006
Land: ESP
Kontaktperson: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Huvudadress: http://www.csic.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
01/02/2022 11:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
243,814.85 EUR
Slutligt kontraktsvärde
243,800.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ALIBAVA SYSTEMS, S.L.
Postadress: CL CA N'ALZINA, 118
Ort: SABADELL - BARCELONA
Postnummer: 08202
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.