Publications Office of the EU
Belgien-Antwerpen: Leksaker - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Belgien-Antwerpen: Leksaker

  • Publicerat
    27/04/2022
  • Tidsfrist
    09/06/2022
  • Avbrutet
    08/07/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Antwerpen
Plats för utförande
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Köparens plats
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
37520000 Leksaker
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
Antwerpen-GAC_2021_01983-F03_0
Beskrivning

Raamovereenkomst voor het leveren van aankoopbonnen voor speelgoed

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=Antwerpen-GAC_2021_01983-F02
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.