Publications Office of the EU
Portugal-Lissabon: Reklam - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Lissabon: Reklam

  • Publicerat
    21/12/2017
  • Tidsfrist
    17/01/2018
  • Tilldelat
    08/08/2018
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Plats för utförande
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Köparens plats
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79341000 Reklam
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
3,000,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
3,000,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
17CLPQ/DJ2002
Beskrivning

Aquisição de serviços de agência criativa nos meios digitais para o DJSCML.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Postadress: Calçada da Glória, n.º 53
Ort: Lisboa
Nuts-kod: PT17
Postnummer: 1250-112
Land: PRT
Huvudadress: www.scml.pt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
3,000,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
3,000,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: SixAndCo, Unipessoal, Lda.
Postadress: Galerias Alto da Barra, avenida das Descobertas, 59 F, 2.º andar
Ort: Oeiras
Postnummer: 2780-053
Land: PRT
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.