Publications Office of the EU
Grekland-Aten: Tekniska kontroller - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grekland-Aten: Tekniska kontroller

  • Publicerat
    08/04/2022
  • Tidsfrist
    12/05/2022
  • Anbudsöppning
    18/05/2022
  • Tilldelat
    01/08/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΑΕΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Μ.Α.Ε.
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71356100 Tekniska kontroller
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
620,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
620,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
S0001147
Beskrivning

Παροχή υπηρεσιών Προληπτικού Ελέγχου Παροχετευτικών Αγωγών Φυσικού Αερίου

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
www.eprocurement.gov.gr
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
18/05/2022 13:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
620,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
620,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε. – ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Postadress: 26ης Οκτωβρίου 43, Τ.Κ. 54627
Ort: Θεσσαλονίκη
Postnummer: 54627
Land: GRC
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.