Publications Office of the EU
Slovenien-Ljubljana: Försäkringar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Slovenien-Ljubljana: Försäkringar

  • Publicerat
    29/10/2015
  • Tidsfrist
    07/12/2015
  • Anbudsöppning
    07/12/2015
  • Tilldelat
    25/12/2015
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
CŠOD
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
66510000 Försäkringar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
417,813.83 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
387,530.93 EUR
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Predmet naročila je Zavarovanje oseb, premoženja in premoženjskih interesov Centra šolskih in obšolskih dejavnosti.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
07/12/2015 12:00
Plats för utförande
Inte tillgängligt
CPV-kod

66510000 - Försäkringar

79700000 - Undersöknings- och säkerhetstjänster

79000000 - Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet

79710000 - Säkerhetstjänster

Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.