Publications Office of the EU
Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

  • Publicerat
    05/05/2023
  • Tidsfrist
    02/06/2023
  • Anbudsöppning
    07/06/2023
  • Tilldelat
    11/10/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Dirección General de Planificación Económica
Plats för utförande
NUTS code: ES431 Badajoz
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33124130 Diagnostiska artiklar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
8,478,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,528,400.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
CS/99/C000001517/23/PA
Beskrivning

Suministro de tiras reactivas para medición de glucosa en sangre a personas con diabetes mellitus en el Servicio Extremeño de Salud

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Dirección General de Planificación Económica
Nationellt organisationsnummer: Q0600413I
Postadress: Avda. de las Américas, 2
Ort: Mérida
Nuts-kod: ES431
Postnummer: 06800
Land: ESP
Kontaktperson: Dirección General de Planificación Económica
Huvudadress: https://contrataciondelestado.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
07/06/2023 10:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.