Publications Office of the EU
Finland-Vanda: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Finland-Vanda: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd

  • Publicerat
    23/11/2016
  • Tidsfrist
    09/01/2017
  • Tilldelat
    15/05/2017
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Vantaan kaupunki
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: FI1B Helsinki-Uusimaa
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
500,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
925,916.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Vd/9232/02.08.00.00/2016
Beskrivning

Vantaan kaupungin Antikoagulaatiohoito-palvelun hankinta.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://tarjouspalvelu.fi/vantaa?id=84984&tpk=d564f3ce-cee8-4dfb-b80b-fa4ceb03b4a3
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
500,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
925,916.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Valuecode Oy
Postadress:
Ort: Helsinki
Postnummer: 00210
Land: FIN
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.