Publications Office of the EU
Aquisição de equipamentos e instrumentos médicos, por lotes - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aquisição de equipamentos e instrumentos médicos, por lotes

  • Tilldelat
    04/09/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Instituto São João de Deus
Plats för utförande
NUTS code: anyw
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
29,995.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
CPI 01/2026
Beskrivning

Aquisição de equipamentos e instrumentos médicos, por lotes

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Cfr. consta no artigo 17.º do Programa de Procedimento
Viktning (procentandel, exakt): 100
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
29,995.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: MEDSIMTEK UNIPESSOAL LDA
Postadress:
Ort: Amadora
Postnummer: 2610-303
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.