Publications Office of the EU
Travaux de menuiseries extérieures et protection solaire dans les bâtiments du département de l'Ain - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Travaux de menuiseries extérieures et protection solaire dans les bâtiments du département de l'Ain

  • Publicerat
    18/02/2025
  • Tidsfrist
    24/03/2025
  • Anbudsöppning
    24/03/2025
  • Tilldelat
    19/06/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Département de l'Ain
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: FRK21 Ain
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45420000 Snickerimonteringar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,800,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,800,000.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
2025015A
Beskrivning

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent les options (prestations similaires et reconductions) et la totalité des périodes de reconduction. Le montant maximum annuel est de 350 000 euros HT, pour chacun des lots

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://marchespublics.ain.fr
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://marchespublics.ain.fr
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
24/03/2025 12:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.