Publications Office of the EU
AFFIDAMENTO SERVIZI PUNTO DI PRIMA ACCOGLIENZA TURISTICA, INFOPOINT TURISTICO PER VISITE AL MUSEO DELLA CITTA, ALLA ROCCA ALBORNOZ, AI SOTTERRANEI E PER LE ALTRE MANIFESTAZIONI CULTURALI TEMPORANEE E GESTIONE E TELE GESTIONE PARCHEGGIO SUFFRAGIO E RELATIVI IMPIANTI DI RISALITA PER ANNI 2 DEL COMUNE DI ANRNI RISERVATO ALLE COOPERATIVE SOCIALI DI TIPO B - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

AFFIDAMENTO SERVIZI PUNTO DI PRIMA ACCOGLIENZA TURISTICA, INFOPOINT TURISTICO PER VISITE AL MUSEO DELLA CITTA, ALLA ROCCA ALBORNOZ, AI SOTTERRANEI E PER LE ALTRE MANIFESTAZIONI CULTURALI TEMPORANEE E GESTIONE E TELE GESTIONE PARCHEGGIO SUFFRAGIO E RELATIVI IMPIANTI DI RISALITA PER ANNI 2 DEL COMUNE DI ANRNI RISERVATO ALLE COOPERATIVE SOCIALI DI TIPO B

  • Publicerat
    08/04/2025
  • Tidsfrist
    22/04/2025
  • Anbudsöppning
    23/04/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
CUC Provincia di Terni - Servizi
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ITI22 Terni
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
79992000 Receptionstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
279,800.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

AFFIDAMENTO SERVIZI PUNTO DI PRIMA ACCOGLIENZA TURISTICA, INFOPOINT TURISTICO PER VISITE AL MUSEO DELLA CITTA, ALLA ROCCA ALBORNOZ, AI SOTTERRANEI E PER LE ALTRE MANIFESTAZIONI CULTURALI TEMPORANEE E GESTIONE E TELE GESTIONE PARCHEGGIO SUFFRAGIO E RELATIVI IMPIANTI DI RISALITA PER ANNI 2 DEL COMUNE DI ANRNI RISERVATO ALLE COOPERATIVE SOCIALI DI TIPO B

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://garetelematiche.provincia.terni.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02503
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: tillåtna
https://garetelematiche.provincia.terni.it/PortaleAppalti/it/procedure/codice/G02503
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
23/04/2025 09:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Struttura organizzativa impiegata e metodologia esecutiva del servizio
Viktning (procentandel, exakt): 50
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Proposta tecnica migliorativa
Viktning (procentandel, exakt): 30
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Ribasso percentuale sullimporto a Base d asta
Viktning (procentandel, exakt): 20
Uppskattat värde
279,800.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.