Publications Office of the EU
Polen-Wroclaw: Kirurgiska suturer - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Wroclaw: Kirurgiska suturer

  • Publicerat
    15/07/2017
  • Tidsfrist
    22/08/2017
  • Anbudsöppning
    22/08/2017
  • Tilldelat
    09/10/2017
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33141121 Kirurgiska suturer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
123,461.04 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,454,279.29 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
19
Upphandlingens referensnummer
50/Med./2017
Beskrivning

„Dostawa szwów, drutów i znaczników chirurgicznych” Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany wZałączniku nr 2 do niniejszej SIWZ. Kod CPV: 33141121-4; 33140000-3.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ
Postadress: ul. R.Weigla 5 – budynek Wydziału Administracji Ogólnej – Kancelaria pok. 18
Ort: Wrocław
Nuts-kod: PL514
Postnummer: 50-981
Land: POL
Kontaktperson: Pracownicy Kancelarii
Huvudadress: www.4wsk.pl
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
22/08/2017 11:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.